• Praha 1 - centrum
  • Praha 5 - Stodůlky
  • Praha 6 - Petřiny
  • Praha 6 - Břevnov (Strahov)
  • Praha 9
  • Bašť
  • Velké Přílepy

Soukromá školka Praha Bašť

Školka a jesle Bášť byla zprovozněna již ve školním roce 2007/2008. Naše školka disponuje výbornou lokací a dostupností, a to ze všech směrů na straně jedné, na straně druhé pak vhodné umístění školky pro děti znamená možnost být v klidném a příjemném prostředí rodinné vilky s vlastní zahrádkou, na které mají děti pískoviště a celou řadu dalších hraček.

Vítejte

Vítejte

přečíst
skrýt detail

Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí školky v prostorách rodinného domku s vlastní zahrádkou. Jsme pro všechny ty, kteří mají rádi pohodu a klid. V naší školce se dostane dětem kromě skvělé péče i čistého prostředí, nových hraček a knížek a především díky nízkému počtu dětí i individuálnímu přístupu.

Fotografie

Fotografie

Zobrazit fotografie
Stravování

Stravování

přečíst
skrýt detail

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Aktuální svačinové/obědové menu k dispozici ve školce, příp. na vyžádání.

Aktivity

Aktivity

přečíst

Rozložení a počet aktivit jsou závislé na ročním období a na počtu dětí té které věkové kategorie. Mezi nejoblíbenější aktivity patří koníčci, jóga, sportovně-pohybový kroužek, hudební kroužek a samozřejmě výlety či návštěvy divadel. Pro starší děti je připravena angličtina či předškolní příprava. Aktivity jsou součástí jednotné ceny školného all inclusive. 

skrýt detail
Ceník

Ceník

přečíst

Ceník 2016/2017 ZDE

Registrační karta 2015/2016 ZDE

Školní řád 2016/2017 ZDE

skrýt detail
Kontakt

Kontakt

přečíst

Měšická 805, Bašť
250 65

Provozovatel: FILIOS CZ s.r.o.
IČ 03886336
Jednatelky: Lenka Svobodová a Ludmila Ženatová


T: 776 22 22 88
E: bast@maxikovaskolka.cz

skrýt detail
Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.