Abacus Adventures

Abacus Adventures je anglickou školkou situovanou v Praze 5 – Zbraslav. Mateřská škola Abacus Adventures má program zaměřený na výuku anglického jazyka. Cílem školky Abacus Adventures je rozvíjení a povzbuzení dětské představivosti a sebedůvěry a zároveň zajišťovat specifické vzdělávací a zábavné prostředí anglického jazyka. Anglická mateřská školka Abacus Adventures nabízí omezený počet studentů na učitele.

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme: reditel@maxikovaskolka.cz, 776 22 44 55.

Webové stránky: www.abacusadventures.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.