Bilingvní školka B-fresh

B-fresh je rodinné centrum ve Střešovicích, které je otevřeno od pondělí do pátku od 8.00 - 18.00 h. Bilingvní školka B-fresh je určena pro děti od 2 – 6 let, rodinný klub pro jejich starší sourozence, kamarády a rodiče. V rodinném centru B-fresh se rádi setkávají s rodinami svých spolužáků a kamarádů. Rodiče mají možnost přijít si do centra B-fresh zacvičit jogu, tai-chi, pilates, nebo jen tak relaxovat v sauně, či u kávy s ostatními rodiči.

Školička v rámci centra B-fresh je pro děti předškolního věku od 2 - 6 let. Nabízí hravý a inovativní předškolní program, založený na principu učení hrou. Děti se učí a zdokonalují v dalším jazyce přirozeným způsobem, hrou a aktivitami v bezpečném a přívětivém prostoru. Centrum B-fresh nabízí výuku ve 4hodinových blocích od 8.00 – 12.00 h a od 12.00 – 16.00 h. Rodiče si mohou vybrat, zda chtějí, aby jejich dítě navštěvovalo anglickou nebo českou třídu nebo kombinaci obou. Herny v B-fresh jsou vybavené tématicky dle jazyku. Tedy pokud dítě navštěvuje anglickou třídu, všechno od knížek přes výukové hry, plakáty až po hračky najdeme v angličtině. To samé platí i pro českou třídu.

Centrum B-fresh pravidelně navštěvuje dětský pediatr, psycholog, zubní lékař či logoped.

Každé odpoledne od 16.00 – 18.00 h probíhá v rodinném centru B-fresh výuka anglického jazyka hravou formou. Tento kurz je otevřen pro děti z denní školičky B-fresh, ale mohou ho navštívit i děti z jiných školek. Každé odpoledne nabízí centrum i řadu dalších aktivit.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.

webová stránka školky: www.bfresh.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.