Babyboom v Praze 6

Jednotlivé obce a městské části se snaží na babyboom reagovat radami a doporučeními. Například MČ Praha 6 připravila pro rodiče přehledný informační portál www.jakdoskolky.cz, kde se otázkou Jak do školky? velmi detailně zabývá. Na portálu Jak do školky .cz naleznete i informace o všech školkách v Praze 6, o přijímacích řízeních do školky, dětských hřištích a s mnoha důležitými kontakty a akcemi, kde rodiče najdou zaručeně aktuální a přehledný seznam všech předškolních zařízení.

Milé maminky a tatínkové, máte-li jakýkoliv dotaz týkající se zamýšleného zápisu děti do jesliček či školky, a to nejen v Praze 5 či 6, neváhejte nás kontaktovat.
Zajímalo by Vás také, kdy je vhodné započít s předškolní výchovou a vzděláváním? Zajímalo by Vás možné rozpoznání talentu Vašeho dítěte? Nejste si jistí, kdy započít s cizím jazykem? Velmi Rádi Vám Vaše dotazy zodpovíme na tel. čísle: 776 22 44 55, anebo e-mailové adrese: info@maxikovaskolka.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.