Dětská Mensa v ČR

Dětská Mensa ČR je součástí Mensy ČR a je zaměřena na práci s dětmi i předškolního věku. Cílem Dětské Mensy ČR je především s dětmi pracovat, rozpoznat jejich talent a nadání a rozvíjet tak jejich potenciál. Důležité přitom je ovšem nezanedbávat ostatní oblasti. Dětská Mensa ČR tuto činnost zabezpečuje z různých grantů.

V Dětské Mense ČR bývají často školeni učitelé i lektoři, kteří s dětmi přicházejí do styku, a to ať externí spoluprací či školeními nebo semináři přímo v sídle Dětské Mensy ČR. Spolupráce s Dětskou Mensou ČR znamená pro zařízení zabývající se předškolní či školní výchovou nespornou výhodu v práci s dětmi. Taková spolupráce bývá realizována kromě seminářů a školení samozřejmě také přímo s dětmi ve formě různých her, testů, debatních kroužků apod. Výhodou partnerství s Dětskou Mensou ČR není jen využití know-how, ale samozřejmě i možnost získání různých didaktických pomůcek, se kterými poté děti pracují.


Máte pocit, že je Vaše dítě nadané a nevíte si rady? Rádi byste zjistili, zda má Vaše dítě nadání? Rádi Vám poradíme na: 776 22 44 55 anebo na: info@maxikovaskolka.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.