Dětský klub a školička Jahodnice

V městské části Prahy 9, resp. její jahodnické části, se nachází několik soukromých zařízení zabývající se předškolní výchovou a vzděláváním dětí, a to především Dětský klub a školička Jahodnice a Maxíkova jazyková školka Jahodnice. Rozdíl v rozsahu a kvalitě poskytovaných služeb svým klientům, resp. jejich dětem, umožňuje rodičům vybrat si ze 2 předškolních zařízení nabízející služby na rozdílné úrovni. Jedná se především o počet dětí na 1 učitele, kvalifikaci a praxi personálu, výchovně-vzdělávací program, edukativní a volnočasová část dne, vybavení prostor hračkami a didaktickými pomůckami, ale především v rozdělení dětí podle věku a znalostí do tříd. Dětský klub a školička Jahodnice přijímá děti od 15 měsíců věku dítěte do 5 let.

Zprovoznění dvou předškolních zařízení v létě 2011 v bezprostřední blízkosti je dobrou zprávou pro rodiče zvažující umístění dítěte do soukromého předškolního zařízení. Je všeobecně známo, že umístěním dítěte do anglické školky činí rodič za své dítě velmi zásadní rozhodnutí, které budoucnost dítěte zásadním způsobem ovlivní. Je proto třeba seznámit se s možnostmi dané lokality. V  případě jahodnické lokality pak navštívit jak Dětský klub a školičku Jahodnice, tak i Maxíkovu jazykovou školku Jahodnice.

Zásadním rozdílem v pojetí předškolní výuky a vzdělávání v Dětském klubu a školičce Jahodnice a dalších předškolních zařízení ve spádové oblasti je především absence rodilých mluvčí, BIO stravy, možnost sledovat dítě online, ale i nízkého počtu dětí na učitele a především pak existence věkově smíšených tříd.

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v českém či cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolní výchovy a vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme: info@apvz.cz , 776 22 44 55.


Webová stránka Dětského klubu a školičky Jahodnice: http://www.skolickajahodnice.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.