Dětský koutek

Dětský koutek je velmi oblíbenou a stále více žádanou službou, kterou využívají rodiče především tehdy, potřebují-li si zařídit různé neodkladné záležitosti, navštívit lékaře či si zajít na nákup. Dětské koutky bývají samozřejmostí ve všech větších nákupních centrech, restauracích a kavárnách, ale i na vybraných úřadech a společenských akcích určených pro rodiče s dětmi předškolního a školního věku. Koutek je zpravidla určen pro děti od 3 do 10 let, mladší děti pak smějí do dětského koutku v doprovodu svých rodičů.

V dětském koutku naleznou děti spoustu zábavy a zpestření ve formě nejrůznějších hraček, skluzavek, ale i knížek a výtvarných aktivit.
Výjimkou není ani interaktivní zóna s herními konzolemi. V naší Maxíkově jazykové školce nabízíme inovovanou formu dětského koutku nejen našim klientům, a to v podobě víkendového hlídání dětí od 10.00 – 16.00 h.

Víkendový dětský koutek

Tato nová služba bude sloužit zejména rodičům, kteří si přejí vyřídit si jakékoliv záležitosti a nemají k dispozici au-pair či babičku. Nabízíme možnost využít Víkendového dětského koutku s aktivním pojetím (hry, soutěže, venkovní aktivita). Jednotná cena je 290,- Kč (cena obsahuje: 1x svačina, nápoje, pomůcky, pojištění).

Chcete se dovědět více o možnostech nejen o hlídání dětí? Kontaktujte nás na 776 22 44 55, anebo na: info@maxikovaskolka.cz a my Vám rádi poradíme.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.