DLA Piper Prague LLP, advokátní kancelář

Pražská kancelář DLA Piper Prague byla otevřena v roce 1992 a nabízí právní služby s týmem 18 právníků.

Právníci DLA Piper Prague mají bohaté zkušenosti zejména v oblasti pracovního práva, práva obchodních společností, práva oblasti nemovitostí, práva duševního vlastnictví a technologií, řešení sporů ať již soudní či mimosoudní cestou včetně mezinárodních arbitráží, práva veřejných zakázek a práva životního prostředí, to vše v České republice a přilehlém okolí. Její právníci mají také mimořádné odborné znalosti v oblasti projektového řízení a financování projektů.

Právníci DLA Piper Prague mluví plynule česky, anglicky, německy, slovensky a nabízejí kompletní právní poradenství v oblasti rozvoje podnikání v regionu.

Více informací o advokátní kanceláři DLA Piper Prague naleznete na webových stránkách: www.dlapiper.com/cs/czechrepublic.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.