Bášť

Školka a jesle Bášť byla zprovozněna již ve školním roce 2007/2008. Naše školka disponuje výbornou lokací a dostupností, a to ze všech směrů na straně jedné, na straně druhé pak vhodné umístění školky pro děti znamená možnost být v klidném a příjemném prostředí rodinné vilky s vlastní zahrádkou, na které mají děti pískoviště a celou řadu dalších hraček.

Vítejte

Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí školky v prostorách rodinného domku s vlastní zahrádkou. Jsme pro všechny ty, kteří mají rádi pohodu a klid. V naší školce se dostane dětem kromě skvělé péče i čistého prostředí, nových hraček a knížek a především díky nízkému počtu dětí i individuálnímu přístupu.

Show more Show less

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Aktuální svačinové/obědové menu k dispozici ve školce, příp. na vyžádání.

Show more Show less

Aktivity

Aktivity jsou přizpůsobeny věku a schopnostem dětí.  U mladších dětí se zaměřujeme především na rozvoj hrubé i jemné motoriky formou hry za pomoci didaktických pomůcek. U dětí starších 3 let , probíhá výuka dle vzdělávacího programu MAXÍK , při kterém se děti učí pracovat uvědoměle  a  systematicky. Učení je zaměřeno na posílení složky motorické, grafomotorické a percepční. Společně  podnikáme pěší výlety do okolí . V zimních měsících navštěvujeme kurzy dětské jógy. V letních měsících máme možnost pro děti zajistit jízdu na ponících. Několikrát ročně navštěvuje naši školku loutkové divadélko, které u dětí moc oblíbené.

Show more Show less

Fotogalerie

Kontakt

Měšická 805, Bašť 250 65

jednatelky Lenka Svobodová tel: 776 222 288
Ludmila Ženatová tel. 774 117 722

 

Facebook

 

 


E: bast@maxikovaskolka.cz
Show more Show less
Back to other branches