Bašť

Vážení návštěvníci a zřejmě i uchazeči o umístění Vašeho dítěte, srdečně Vás vítáme na našich stránkách! 

 

Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře. Spolupracujeme s Dětskou Mensou ČR a Centrem nadání. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

 

Vítejte

Naše školka je v provozu od 18. srpna 2008. Ano od 2008. Dnes jsou z našich prvních dětí již pokročilí puberťáci :-). Školku jsme v létě 2019 kompletně zrekonstruovali. Máme nové zateplení, omítku, plot, travní koberec, závlahový systém, akátové herní prvky, rezervoár na dešťovou vodu. Školka je nová a krásná i vevnitř. Přijďte se podívat! Těšíme se na Vás!

Show more Show less

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování.

Show more Show less

Aktivity

Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: pravidelné výlety do okolní přírody, výtvarný a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme se staršími dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz.

Show more Show less

Ceník

    Kontakt

    Měšická 805, Bašť 250 65
    T: 776 22 44 55
    E: bast@maxikovaskolka.cz
    Back to other branches