For Babies

Na úspěšnou tradici veletrhu FOR KIDS zaměřeného na děti navazuje veletrh FOR BABIES zabývající se těmi nejmenšími. Letošní podzimní dny 29. 9. - 2. 10. 2011 uvítá Pražský veletržní areál Letňany veletrh FOR BABIES již po druhé. A na co se mohou návštěvníci těšit? Veletrh FOR BABIES umožňuje setkání odborné a laické veřejnosti, poradenství oborových svazů a sdružení či seznámení s novinkami ze světa kojeneckých potřeb, dětského nábytku, módy i hygieny. Mimoto je připraven odborný a zábavný doprovodný program. Do doprovodného programu FOR BABIES se zapojí také Maxíkova jazyková školka a jesle, která mj. nabízí poradenství v oblasti zřízení či provozu jeslí, školek, firemních školek, zajišťuje individuální poradenství s odborníky z oblasti psychologie, stomatologie, atd. Nebudou chybět ani zástupci Dětské Mensy ČR.

Současně s veletrhem FOR BABIES pobíhá veletrh FOR TOYS orientovaný na hračky, hry, hlavolamy a stavebnice. Stejně jako u veletrhu FOR BABIES se setkají účastníci s odbornou veřejností a předními firmami z oboru. Možnost poradenství oborových programů je i zde samozřejmostí.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o veletrhu FOR BABIES či byste se rádi dozvěděli více o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku či byste si rádi otevřeli vlastní školku či jesle? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.