For Family

S prvními jarními dny 31. března - 3. dubna 2011 proběhne v Pražském veletržním areálu Letňany komplexní veletrh FOR FAMILY. Chcete se dozvědět více o novinkách ze světa dětí, získat více informací o možnostech, jak prožít plnohodnotný aktivní život i v pozdějším věku, prohlédnout si nabídku zájezdů či pobytů v České republice i zahraničí nebo se Váš zájem upírá na domácí zvířata? Stačí si jen vybrat mezi veletrhy FOR KIDS, FOR SENIOR, FOR TRAVEL či FOR PETS. Proč tedy trávit spoustu času vyhledáváním těch pravých informací? Veletrh FOR FAMILY soustředí vše, co potřebujete vědět, na jednom místě. A na co se v rámci FOR FAMILY můžete ještě těšit? Během celého prodlouženého víkendu nabízí veletrh možnost setkání odborné i laické veřejnosti, odborný doprovodný program s množstvím konferencí a workshopů či individuální poradenství se zastoupenými svazy a společnostmi sdružujícími odborníky.

Do doprovodného programu FOR FAMILY se zapojí také Maxíkova jazyková školka a jesle, která mj. nabízí poradenství v oblasti zřízení či provozu jeslí, školek, firemních školek, zajišťuje individuální poradenství s odborníky z oblasti psychologie, stomatologie, atd. Nebudou chybět ani zástupci Dětské Mensy ČR.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o veletrhu FOR FAMILY či byste se rádi dozvěděli více o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku či byste si rádi otevřeli vlastní školku či jesle? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.