For Kids

S prvními jarními dny přichází do Prahy FOR KIDS, nejvýznamnější odborný veletrh v Čechách zaměřený na děti. Během prodlouženého víkendu 31. března - 3. dubna 2011 uvidíte v Pražském veletržním areálu Letňany průřez vším, co dětem zpříjemní a rodičům usnadní život. A na co konkrétně se mohou návštěvníci veletrhu FOR KIDS těšit? Vedle setkání s odborníky na dětskou tématiku, je v rámci FOR KIDS připraven zábavný i odborný doprovodný program, který nabízí konference a workshopy. Zjistíte například, k čemu jsou prospěšné těhotenské masáže a proč je dobré masírovat miminka od narození, a zároveň se naučíte pár praktických prvků masáží novorozenců a kojenců. Seminář pro hračku a hru Vás seznámí s novou normou o bezpečnosti hraček. A v soutěži Dětská tvář veletrhu můžete získat hodnotné ceny. Doprovodného programu se na FOR KIDS účastní i Maxíkova jazyková školka a jesle, která mj. nabízí poradenství v oblasti zřízení či provozu jeslí, školek, firemních školek, zajišťuje individuální poradenství s odborníky z oblasti psychologie, stomatologie, atd. Nebudou chybět ani zástupci Dětské Mensy ČR.

Jste-li rozhodnuti, že se veletrhu For Kids zúčastníte, doplňujeme ještě pár informací. Jak již bylo řečeno, veletrh se koná 31. března - 3. dubna 2011, přičemž otevírací doba je od čtvrtka do soboty 10.00 - 18.00, v neděli pak 10.00 - 17.00. A co cena? Základní vstupné je 120,- Kč, děti do 6 let zdarma a pro žáky, studenty, důchodce a držitele ZTP platí poloviční vstupné 60,- Kč.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o veletrhu FOR KIDS či byste se rádi dozvěděli více o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku či byste si rádi otevřeli vlastní školku či jesle? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.