Franšíza školek

Franšíza školek – školky je výhodnou strategií pro začínající podnikatele, neboť jim umožňuje rychlou cestou nabýt zkušeností, znalostí, které byly objeveny jinou firmou. Na základě licence - franšízy školek – školky je možné tyto znalosti využívat pro svůj vlastní prospěch a úspěch vlastního podnikání.

V případě Maxíkovy jazykové školky/jeslí se jedná o soubor veškerých úkonů/opatření/předpokladů atd. pro úspěšné zprovoznění a následný provoz zvoleného předškolního zařízení. Velmi důležitou složkou jsou rovněž znalosti v oblasti účetní/daňové a právní problematice. Tyto složky jsou součástí strategické franšízové koncepce školek, kdy poskytovatel franšízového oprávnění (Maxíkova jazyková školka/jesle) veškeré aspekty znalosti těchto úkonů/opatření/předpokladů společně s franšízantem zabezpečí (ve formě školení či aplikace metody „learning by doing“).

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.