Jazyková školka

Rodiče dětí předškolního věku stojí často před rozhodnutím, zda své dítě umístit do klasické mateřské školky nebo raději do školky jazykové. Trendem posledních let je začít s výukou jazyků u dětí již v raném věku (např. od 2 let věku dítěte). Děti jsou v tomto věku více vnímavé nejen k mateřskému, ale i cizímu jazyku a další jazyk v jazykové školce tak přijímají jako zcela přirozenou možnost komunikace. Vzhledem k přirozenému způsobu výuky jsou jazykové školky určeny i dětem, které se dosud s cizím jazykem nesetkaly.

Jazyková školka navozuje atmosféru cizojazyčného prostředí, ve kterém si děti osvojují cizí řeč stejným způsobem jako tu mateřskou. Učitelé v jazykové školce (často jsou jimi rodilí mluvčí) používají k lepšímu porozumění celou řadu didaktických pomůcek, významnou roli hraje ale například i gestikulace, mimika či kontext.

Vážené maminky, rády byste přihlásily své dítě do některé jazykové školky? Rády byste se dozvěděli více o způsobu výuky v jazykových školkách? Nevíte, jak bude Vaše dítě reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi Vám nabídneme zkouškové dopoledne zdarma a doporučíme nejvhodnější výukový systém. Kontaktujte nás pro více informací na: 776 22 44 55 nebo info@maxikovaskolka.cz, a my Vám rádi zodpovíme veškeré Vaše dotazy.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.