Jesle v Praze 4

Praha hojně využívá služeb státních i soukromých školek a jeslí. Moc dobře víte, že je o jesle zájem, a potřebujete své dítě dostat do pěkného prostředí jeslí? Maxíkova jazyková školka a jesle má své pobočky v různých částech Prahy, stačí si vybrat!

Naše dítě půjde do jeslí

Mateřských školek a jeslí v Praze 4 objevíte určitě dost, ale zdejším problémem je vysoká obsazenost těchto míst ke vzdělávání, hraní a hlídání dětí. Anglická školka Maxíkova jazyková školka má své pobočky v různých částech města, ale jesle v Praze 4 dosud chybí. V Praze 4 se však bude zakládat nová pobočka školky, kde bude fungovat nový koncept. Pokud pracujete v Praze 1, Praze 5 nebo Praze 6 a jinde, můžete využít některé ze stávajících poboček jeslí a vodit své dítě na místo, kde o něho bude pěkně postaráno. Děti se v cizojazyčném prostředí snadno zorientují a brzy si zvyknou i na své kamarády. K výhodám patří hlavně individuální péče, kdy na jednoho pracovníka připadají maximálně čtyři děti. 

Jesle už do věku deseti měsíců!

Jesle Praha 4 a jinde umístěné mají hned několik dalších pozitiv. O vaše děti se stará proškolený personál složený z pedagogů i zdravotních sester. Malé skupinky dětí umožňují patřičné rozvíjení schopností a dovedností každého dítěte. Individuální péče je vždy velkým bonusem v porovnání s péčí početnějších skupinek. Jesle Praha 4, Praha 6 a jiné pobočky Maxíkovy školky vám dávají jistotu, že se vaše dítě začlení brzy do kolektivu nejmenších dětí – přijímají se děti od deseti měsíců. V jeslích pokračují do 24 měsíců věku. Dále přestupují do předškolkové třídy a od tří let chodí do třídy školkové, kde zůstávají cca do věku 4,5 let.

Maxíkova anglická školka a jesle je ověřenou institucí, kam se děti těší a rodiče zůstávají klidní během svých pracovních aktivit. Je dobré vědět, že máte děti na místě, kde se už od jednoho roku dětského věku věnují rozvíjení talentu.

 

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.