Kouzelná školka

Televizní pořad Kouzelná školka, který moderují Michal Nesvadba a Magda Reifová se skřítkem Františkem se stal nedílnou součástí mnoha domácností s malými dětmi.

V divadelních představeních Kouzelná školka s Majdou, Františkovo čarování a Michal na hraní, která cestují po celé České republice, se vám představí stejní protagonisté, které znáte z pořadu ČT (včetně hlasu skřítka Františka).
Vystoupení obou umělců se těší stálé popularitě a přináší dětem i dospělým radost a dobrou náladu. V Praze se představení Kouzelné školky i galašou Michal maluje konají v sále Městské knihovny Praha 1.

Přejete si zajistit svým dětem kouzelné dětství v kouzelné školce s individuálním přístupem, ze které do svého budoucího života získají potřebné návyky a znalost cizího jazyka? Informujte se na 776 22 44 55, anebo na: info@maxikovaskolka.cz a my Vám rádi poradíme.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.