Magic Rainbow Preschool

Magic Rainbow Preschool přijímá děti ve věku 2 – 6 let. Veškerá výuka probíhá v anglickém jazyce. Školka Magic Rainbow má v současnosti dvě třídy, v každé třídě se dětem věnují dva pedagogové. Studijní plán školky Magic Rainbow je založen na tematických okruzích, která jsou vybírána přiměřeně k věku dětí.

Magic Rainbow je otevřena od 7.30 hod do 17 hod a nabízí docházku 3x nebo 5x týdně na dopoledne či celý den. Strava je zajištěna místní jídelnou, cena stravování není zahrnuta v ceně školného.

Školka Magic Rainbow nabízí celou řadu kroužků, např. plavání, vaření, které jsou zpoplatněny.

Učitelé Magic Rainbow Preschool se snaží vytvořit radostnou a příjemnou atmosféru, která je velmi důležitá pro rozvoj a výuku každého dítěte.Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .


webová stránka školky: www.magicrainbow.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.