Mateřské centrum Bambíno

Mateřské centrum Bambíno se sídlem v pražské čtvrti Ořechovka vzniklo za účelem poskytnout dětem kvalitní předškolní výchovu a vzdělání. Maternity center – Bambíno (mateřské centrum Bambíno) nabízí i možnost docházení dětí jesličkového věku. Dále Maternity center – Bambíno (mateřské centrum Bambíno) prenatální poradnu a různé kroužky.

Centrum se věnuje poradenské činnosti pro budoucí maminky, pro které zprostředkovává informace či popřípadě domluví schůzku s nejrůznějšími odborníky, s kterými úzce spolupracuje.

V Maternity centru Bambíno najdeme i možnost navštěvovat kroužky keramiky, angličtiny a cvičení, které je určeno nejen dětem, ale i dospělým. Mezi další aktivity Maternity center – Bambíno (mateřské centrum Bambíno) patří hlídání dětí mimo otevírací dobu.

Mateřské centrum Bambíno je určené pro děti od 6 týdnů do 2,5 až 3 let.

Maternity center – Bambíno (mateřské centrum Bambíno) nabídne kromě vzdělávacího programu, který je převážně zaměřen na zdravý životní styl i výuku angličtiny. Děti v Maternity center – Bambíno (mateřské centrum Bambíno) tráví spoustu času v keramické dílně, v tělocvičně či venku na zahradě

 

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .


webová stránka školky: www.maternity-center.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.