Mateřská školka Holubice

Budova mateřské školky Holubice je situována na okraj obce Kozinec v komplexu nové výstavby Holubího háje. Mateřská školka Holubice má dvě podlaží. V prvním patře budovy mateřské školky Holubice je umístěno jedno oddělení, ve druhém patře jsou umístěna další dvě oddělení. Každé oddělení mateřské školky Holubice má vlastní vchod, šatnu a sociální zařízení. Do tříd jsou děti zařazovány ve věkově smíšených skupinách. Výjimku tvoří děti předškolního věku, které jsou s ohledem na přípravu pro vstup do ZŠ zařazovány do jedné společné třídy. V mateřské školce Holubice se snaží zachovat vyváženost věkově smíšené třídy. (chlapci dívky).

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolní výchovy a vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme: info@apvz.cz, 776 22 44 55.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.