Mateřská školka Jablíčko Velké Přílepy

MŠ Jablíčko Velké Přílepy zahájila svůj provoz v roce 1980. Budova Mateřské školky Velké Přílepy je situována do klidného prostředí obce. Mateřská školka Jablíčko Velké přílepy má kapacitu 100 dětí. Přijímány jsou děti od tří do sedmi let, které jsou rozděleny do čtyř věkově smíšených tříd. Mateřská školka Jablíčko Velké Přílepy zahájila provoz nového pavilonu 1. 9. 2009. V Mateřské školce Jablíčko Velké Přílepy je záměrem, aby děti, které odcházejí ze školky byly osobnosti, vzhledem ke svému věku samostatné, sebejisté a sebevědomé.

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolní výchovy a vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme: info@apvz.cz, 776 22 44 55.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.