Mateřská školka Praha 1

Mateřské školky na Praze 1 jsou zastoupeny v limitovaném počtu. Důvodem je jednak fakt, že centrum Prahy nedisponuje přílišnou zelení a možnostmi, kde s dětmi trávit čas, ale i stále se snižující počet osob trvale žijících v této městské části.

Státní mateřské školky v Praze 1 jsou pak na Národní třídě, kde kapacita této školky dosahuje 150 dětí. Další významnou mateřskou školkou v Praze 1 jsou školky v ulici: Revoluční, Hellichova, Pštrossova, Masná a v Opletalově ulici.

Alternativou pro rodiče z MČ Praha 1 či přilehlých městských částí může být Maxíkova mateřská jazyková školka a jesle Praha 1 - centrum. Maxíkova mateřská školka a jesle Praha 1 přijímá i děti od 10 měsíců věku.

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme: reditel@maxikovaskolka.cz, 776 22 44 55.

 

 

 

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.