Mateřská školka Praha 4

Mateřské školky v Praze 4 jsou zastoupeny ve velmi hojném počtu. Důvodem je dobrá „obydlenost“ rezidenty této městské části a hlavně tato městská část disponuje celou řadou možností, kde s dětmi trávit čas. Počet obyvatel zde dosahuje téměř 2nasobku např. Prahy 6, která je svou plochou ovšem rozsáhlejší.

Mezi významné mateřské školky v městské části Praha 4 můžeme zcela jistě řadit anglickou školku Skřivánek, KinderGarten a Chytrá Sovička, STARS, Monty a celou řadu dalších.

Anglická školka Maxíkova jazyková školka pak jako soukromá mateřská školka Praha 4 mající své sídlo již v několika městských částech bude zakládat svou další pobočku mateřské školky v Praze 4. Bude se jednat o společný projekt již fungující školky s novým konceptem. Maxíkova jazyková školka pak společně s výše jmenovanými je nejvýznamnější soukromou mateřskou školkou v Praze 4.

Mezi významné státní mateřské školky v Praze 4 můžeme řadit např. MŠ Pod Sady a Anny Drábkové v Hájích, kde maximální kapacita školky dosahuje počtu úctyhodných 280 dětí. Jedná se o největší mateřskou školku v Praze 4. Další státní mateřskou školkou v Praze 4 je např. mateřská školka Jažlovická nebo Stachova.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.