Mateřská školka Praha 4 - Kunratice

Vážení návštěvníci a zřejmě i uchazeči o umístění Vašeho dítěte, srdečně Vás vítáme na našich stránkách!

Jsme parta lidí, která miluje děti. Děti máme na prvním, druhém i třetím místě. Milujeme život a víme, že raný věk dětí je tím nejcitlivějším obdobím v lidském životě. Přejeme si dětem dávat to nejlepší. Předávat jim znalosti, vzdělávat je. Jsme tým všech věkových kategorií. Máme mezi sebou profíky – srdcaře. Spolupracujeme s Dětskou Mensou ČR a Centrem nadání. Dbáme na perfektní komunikaci s rodiči našich dětí. Ale co především je nám všem společné: „Děláme to srdcem!“

Jsme v provozu od jara letošního roku. Prostory školky se nacházejí v překrásné, slunné a prostorné vile s vlastní zahradou se vzrostlými stromy. V docházkové vzdálenosti se nacházejí hřiště i parky. Klid a příjemnou atmosféru podtrhuje minimální frekvence dopravních prostředků. Díky svému skvělému umístění nabízí školka výbornou dostupnost ze všech směrů. Komfortní parkování k dispozici. Přijďte se k nám podívat!

Naše školka je podpořena z Evropského sociálního fondu. Děkujeme!

Speciální nabídka MaxStart aktivována: cena: 7.995,- Kč / měsíc; (plus 10 % pro dítě pod 3 roky, resp. 20 % pro dítě pod 2 roky). Cena je za docházku „choďte si, jak chcete“, tj. 1x či 5x týdně, dopoledne či celý den. Zkrátka jeden měsíční paušál a na Vás je, jak často budete služeb využívat. Kompenzace se neposkytuje. Cena je all inclusive (tj. včetně stravy, kroužků, plen atp.). Poznámka: Speciální nabídka MaxStart je limitována kapacitou.

Zaujala Vás naše nabídka? Udělejte si vlastní online rezervaci ZDE. Obratem obdržíte emailem potvrzení o přijetí Vaší rezervace. Do 2 pracovních dnů Vás budeme kontaktovat s nabídkou dalších informací / termínu prohlídky školky a seznámení Vás s aktivitami či personálem. (Vyplněním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.)

Vyplněním Rezervačního formuláře pro Vás není rezervace závazná do doby podpisu smlouvy o docházce a nezavazujete se k úhradě žádného poplatku.

MaxTip: Přijímáme děti již od 12 měsíců věku.

 

eu

Vítejte

Vytvořili jsme pro Vás a Vaše děti příjemné a milé prostředí školky Praha 4 – Kunratice. Naší prioritou je vysoký standard služeb, kvalifikovaný personál a pestrá zdravá strava. Lokalita školky nabízí mnoho zeleně.

Zobrazit víceZobrazit méně

Strava

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří BIONEA a COUNTRYLIFE.

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Naše aktivity jsou krásné a pestré. A především jsou součástí jednotné ceny!

Zobrazit víceZobrazit méně

Kontakt

Kunratice č.p. 1806, Klínovecká ulice č. 3
T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz
Zpět na další pobočky