Tým stodůlky

Vážení a milí rodiče,

považujeme za správné Vás detailně obeznámit s naším personálem. Byť se s ním důvěrně znáte ze školky, přeci jen informace o dosaženém vzdělání a praxi s dětmi mohou být pro Vás dostatečnou zárukou serióznosti našeho záměru – kvalitní péče o Vaše děti / o Vás.

Veronika Bergmanová

Veronika Bergmanová

Vedoucí učitelka

Veronika vystudovala populární zpěv na Konzervatoři  a vyšší odborné škole Jaroslava Ježka. Veronika se zaměřila na práci s dětmi a vystudovala Učitelství pro 1. stupeň se specializací na AJ na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy. Práci s dětmi se věnuje již několik let. Ať už jako praktikantka, vedoucí a organizátorka dětských akcí a táborů, tak jako pedagožka v jazykové škole Bell School. Velkou zkušeností v rámci práce s dětmi pro ni bylo vedení a vyučování třídy na jazykové základní škole Brána jazyků. Mezi její koníčky patří práce s dětmi, hudba, kynologie, sport, kultura a cestování. Také ráda tráví čas se svou rodinou: svými dvěma dětmi a psem.

Lucie Nastoupilová

Lucie Nastoupilová

Učitelka

Lucka je absolventkou střední zdravotnické školy a Bc. studia Pedagogické fakulty Karlovy univerzity. Lucka působila od r. 2006 v pozici učitelky ve státní MŠ. Miluje práci s dětmi. Ráda čte, cestuje, věnuje se logopedii, dětské józe a dětské literatuře.

Michaela Procházková

Michaela Procházková

Office manager

Míša je absolventkou střední průmyslové školy v Kladně, obor Informační technologie. Doposud získala praxi v oblasti logistiky a administrativy. V minulosti se účastnila rekreačních pobytů pro děti, kde působila jako instruktorka. Dále také jako organizátorka akcí pro děti ve středisku volného času, vzdělávání a služeb v Kladně. Mezi její záliby patří cestování, cyklistika, příroda a turistika, také má ráda kreativní tvoření a práci s dětmi.

Valentýna Rybak Lisova

Valentýna Rybak Lisova

Učitelka

Valentýna je absolventkou pedagogické školy na Ukrajině, kde také začala její praxe s dětmi. Učitelkou zde byla 5 let. V ČR se věnovala hlídání dětí v rodinách po dobu 8 let a následně působila 2 roky jako učitelka v soukromé mateřské škole / jeslích. Její největší zálibou je práce s dětmi, dále také četba a historie.

Miranda Appleyard

Miranda Appleyard

Rodilá mluvčí

Miranda pochází ze státu Nevada, USA. V předchozích letech pracovala jako chůva v rodinách a svůj čas také věnovala každodennímu odpolednímu programu s dětmi z katolické školy, kde působila jako dobrovolník. Má za sebou certifikovaný kurz pro děti předškolního věku, kde získala zkušenosti s tím, jak učit děti anglicky hravou formou. Miranda má ráda filmy, dobré jídlo, ráda čte a cestuje.

Mario Sandoval

Mario Sandoval

Native speaker

Mario pochází z Los Angeles ze státu Kalifornie. První zkušenosti s dětmi získal jako asistent pedagoga v mateřské škole a poté jako soukromý lektor angličtiny. Mario má dva synovce a jednu neteř, kteří jsou pro něj inspirací a miluje čas strávený s nimi. Rád sleduje filmy, miluje dobré jídlo, cestování a je také velký sportovní fanoušek.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.