Tým strahov

Vážení a milí rodiče,

považujeme za správné Vás detailně obeznámit s naším personálem. Byť se s ním důvěrně znáte ze školky, přeci jen informace o dosaženém vzdělání a praxi s dětmi mohou být pro Vás dostatečnou zárukou serióznosti našeho záměru – kvalitní péče o Vaše děti / o Vás.

Monika Mátlová

Monika Mátlová

Vedoucí učitelka

Monika je absolventkou Univerzity v Pardubicích, obor Humanitní studia se zaměřením na pedagogiku a nyní je studentkou soukromé školy, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. V minulosti pracovala 5 let v soukromé školce, nejdřív jako učitelka, poté jako ředitelka. Absolvovala několik kurzů, mezi které patří Kurz metodiky cvičení s dětmi do 6 let a logopedie, Respektovat a být respektován a kurzy první pomoci zaměřené na děti. Monika se účastnila přednášek o dětech s PAS, Mamánek, Naše dítě tyran atd. V minulosti byla v rámci programu au-pair v Anglii a také hlídala děti v českých rodinách. Monika spolupracovala i při preventivních programech a při dalších volnočasových aktivitách. V současné době působí jako dobrovolník v organizaci pro děti z náhradní rodinné péče. Miluje dobré jídlo, kulturu a své přátele.

Karolína Pivoňková

Karolína Pivoňková

Učitelka

Kája vystudovala Speciální pedagogiku na Univerzitě Jana Ámose Komenského. Praxi získala v kojeneckém ústavu, dětském domově, OSPODu, v integračním centru Zahrada či v neziskových organizacích zaměřených na volnočasové aktivity s dětmi s i bez postižení. Kája pracovala také jako učitelka v soukromé mateřské škole. V minulosti se účastnila táborů pro děti, kde působila jako vedoucí. Má za sebou několik kurzů jako např. kurz Prevence šikanování v dětských skupinách, Prevence syndromu vyhoření, Sebezkušenostní výcvik atd. Účastnila se různých akcí a hlídala děti v rodinách. Kája také přednášela na Gymnáziu pro sluchově handicapované děti a v současné době přednáší na VOŠ sociálně správní, kde dělá oponentku. Miluje módu, fotografování, divadlo, přírodu a práci s dětmi.

Eliška Šedinová

Eliška Šedinová

Učitelka

Eliška vystudovala výtvarné gymnázium a je absolventkou zdravotnické VOŠ, obor Všeobecná sestra. Eliška získala praxi na dětském oddělení v nemocnici a také pracovala jako sestřička u praktického lékaře. Účastnila se dětských táborů, kde působila jako oddílová vedoucí. Eliška má za sebou Kurz výchovy dětí do 10 let a Kurz hippoterapie s dětmi. Miluje jízdu na koni, turistiku, cestování, děti a v současné době se věnuje canisterapii.

Michal Vacek

Michal Vacek

Učitel

Michal vystudoval Pražskou konzervatoř, obor Příčná flétna a klavír. Již několik let učí v ZUŠ a vede soukromé lekce. Účastní se jako vedoucí dětských táborů a také je organizátorem volnočasových aktivit v místě svého bydliště. Aktivně hraje fotbal, florbal, golf a hokej. Michal vede hudební kroužek, kde s dětmi zpívá a doprovází je na klávesy. Miluje sport, hudbu, kulturu a dobré jídlo.

Michael Roguemore

Michael Roguemore

Rodilý mluvčí

Michael pochází z USA, ze státu California, kde vystudoval vysokou školu se zaměřením na umění a lingvistiku. Během svého života působil jako lektor na vysokých či středních školách a jako organizátor akcí pro mládež. Michael se domluví několika jazyky což je také jeho koníčkem. Umí španělsky, francouzsky, arabsky a mandarínsky. Hraje na kytaru a miluje kreativní tvoření.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.