Mateřská školka Praha 5/6

Maxíkova soukromá jazyková a sportovní školka Praha 6 – Břevnov (Strahov) je určena dětem od 12 měsíců – 7 let, které jsou rozděleny až do 4 tříd dle věku a znalostí.

Jazyková školka a jesle na Praze 6 se nachází v sousedství usedlosti Ladronka a petřínských sadů.

V areálu školky máme k dispozici vlastní tělocvičnu, letní terasu, zahrádku s multifunkčními herními prvky a trampolínou a vzrostlými stromy pro přirozený stín v létě. V docházkové vzdálenosti (cca 3 min pěšky) je velké a krásné obecní hřiště, odkud pravidelně od jara do podzimu vyjíždíme na koníčcích v rámci pravidelné hippoterapie. V blízkosti školky je i plavecký bazén, solná jeskyně, fotbalové hřiště, atletický stadion či gymnastická hala, ale i tenisové kurty či vyhřívaná hala s pískem (Beach Aréna Praha).

Klid a příjemnou atmosféru podtrhuje minimální frekvence dopravních prostředků. Díky svému skvělému umístění nabízí školka výbornou dostupnost ze všech směrů. Komfortní parkování k dispozici. Přijďte se k nám podívat!

Vítejte

Děti jsou rozděleny až do 4 tříd dle věku a znalostí. V této školce na Praze 6 je zcela jedinečné spojení výuky v anglickém jazyce a individuálního pojetí přístupu k dětem.

Díky pestrým sportovním aktivitám, které jsou předností naší soukromé školky v Praze 6, rozvíjíme také jejich talent a nadání.

.

Zobrazit víceZobrazit méně

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. Mezi naše přední dodavatele služeb v oblasti stravování patří COUTRYLIFE a BIONEA.

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Mezi stávající aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: sportovní gymnastika, koníčci, floorbal, streetdance, sportovně-pohybový kroužek, tenis, jóga, hudební kroužek s flétnou, Malý Šikula a samozřejmě výlety a divadýlka. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařské kurzy. 

Většinu aktivit vyúčují externí lektoři (vč. rodilých mluvčí). Veškeré aktivity jsou součástí jednotné ceny školného all inclusive.

Zobrazit víceZobrazit méně

Kontakt

Chodecká 2, Praha 6 – Břevnov (areál Beach aréna Praha; vedle NH car
T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz
Zpět na další pobočky

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.