Mateřská školka Srdíčko Kněževes

Mateřská školka Srdíčko v Kněževsi je soukromé předškolní zařízení. Je to mateřská školka s výukou angličtiny a hlídání dětí. V mateřské školce Srdíčko sou přijímány děti ve věku od dvou do sedmi let. V mateřské školce Srdíčko v Kněževsi jsou děti rozděleny do dvou věkově smíšených tříd. Třída je členěna do několika pracovních koutků. Koutky v mateřské školce Srdíčko v Kněževsi jsou upraveny tak, aby děti mohly pracovat samostatně nebo ve skupinách.

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolní výchovy a vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme: info@apvz.cz, 776 22 44 55.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.