Stochov

Dětská skupina Maxík Stochov se nachází v samotném centru obce. Tento projekt je realizován ve spolupráci s Evropským sociálním fondem, díky kterému je školné tak nízké.. Školka je nyní kompletně rekonstruována nákladem téměř 2 mil. Kč. Projektová vizualizace ZDE.

Informace o zápisu, ale i volných pracovních pozicích: Pavel Tuleškov, ředitel, 776 22 44 55, reditel@maxikovaskolka.cz.

Vítejte

Lokalita školky nabízí spoustu zeleně. Naším cílem je vytvářet pro děti podnětné místo pro rozvoj, vedoucí k vzájemné spokojenosti a důvěře. Přijímáme děti již od 12 měsíců věku. Otevíráme v létě.

Zobrazit víceZobrazit méně

Stravování

Jsme si vědomi, že to, co jíme, nás od dětství formuje, ovlivňuje naše zdraví a naši kondici. Způsob stravování a stravovací návyky, které přijmeme, coby děti v útlém věku, za své nás následně provázejí celý život a utvářejí náš životní styl. Proto jsme se rozhodli nabídnout Vašim dětem plnohodnotné stravování. 

Zobrazit víceZobrazit méně

Aktivity

Mezi naše aktivity (s přihlédnutím k počtu dětí a jejich věkovému složení) patří: výtvarný, pohybový a hudební kroužek, vaření atp. Pravidelné výlety či návštěvy divadel jsou samozřejmostí. Každým rokem jezdíme s dětmi na školku v přírodě a lyžařský kurz.

Zobrazit víceZobrazit méně

Kontakt

Hornická 231 / 232, Stochov
T: +420 776 22 44 55
E: reditel@maxikovaskolka.cz
Zpět na další pobočky

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.