Mateřská školka United Children Roztoky u Prahy

Mateřská školka United Children se nachází v klidné části Roztok u Prahy. Přijímány jsou děti od narození do sedmi let. Po dohodě je možné domluvit a zařídit hlídání dětí po dobu 24 hodin. Mateřská školka United Children Roztoky u Prahy poskytuje vícejazyčné prostředí, výuku formou hry a vyváženou stravu. Mateřská školka United Children Roztoky u Prahy též poskytuje vyzvednutí a dovoz dítěte zdarma. Provoz mateřské školky United Children Roztoky u Prahy je od 7.00 – 18.00 h.

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolní výchovy a vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme: info@apvz.cz, 776 22 44 55.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.