Maxíkovy jesličky Velké Přílepy - jesle Velké Přílepy

Maxíkovy jesličky Velké Přílepy - Jesle Velké Přílepy již zahájili svůj provoz v minulých letech. Jesle Velké Přílepy jsou předškolním zařízením pro děti ve věku již od 10 měsíců. Naším cílem je vytvořit pro děti takové prostředí, ve kterém se budou děti cítit přirozeně a budou se zdokonalovat v potřebných dovednostech s ohledem na jejich individualitu. O děti bude pečovat kvalifikovaný a zkušený personál z řad zdravotních sester.

Výhodou Maxíkových jesliček – Jeslí Velké Přílepy je možnost plynulého přechodu dětí z jesličkové třídy do školky Velké přílepy. V pozdějším věku pak s návazností na ZŠ. Spolupráce s dětským lékařem, logopedem a psychologem, jenž dohlíží na správný rozvoj dětí, zabezpečuje plnohodnotnou péči o dítě v předškolním věku. Individuální, citlivý, laskavý přístup ke každému dítěti je samozřejmostí.

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme: reditel@maxikovaskolka.cz, 776 22 44 55.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.