Franchisové produkty, aneb co nabízí franchising Maxíkovy školky?

Maxíkova jazyková školka a jesle nabízí v současné době tyto produkty:

  1. MaxBabyCafé©
  2. MaxMini© (jesle)
  3. MaxClassic© (česká či dvojjazyčná mateřská školka)
  4. MaxActive© (anglická mateřská školka)
  5. MaxExclusive© (anglická mateřská školka pro náročnou klientelu)
  6. Firemní školka
  7. MaxJunior© (základní škola I. stupně ve 2 jazykových mutacích)

1. MaxBabyCafé© - Tento produkt je vhodný pro děti ve věku 1 – 10 let. Toto zařízení spojuje prvky jeslí, školky a dětského hlídacího centra. Možnost setkávání se rodičů, výměna zkušeností a rad, možnost flexibilní docházky s dětmi (tedy i např. několik hodin týdně). V nabídce jsou aktivity pro: (i) děti (sportovně-pohybové a umělecké a výuka jazyka) a (ii) rodiče (dětský psycholog, logoped, mateřská poradna atd.). Tento produkt je nejjednodušší formou, pokud jde o vstupní investici a časovou náročnost přípravy.

MaxBabyCafé je vhodným produktem do lokality se spádovou oblastí min. 10.000 obyvatel (30 min. jízdy autem či MHD).

2. MaxMini© (jesle) - Tento produkt je určen dětem ve věku 6 měsíců – 3 roky. Dětem zde předáváme elementární dovednosti, učíme je základním sociálním a hygienickým návykům, rozvíjíme jejich schopnost komunikace, empatie a tolerance prostřednictvím her, písniček, knížek a podobně. Využíváme přitom přirozené dětské touhy po získávání nových poznatků. Naším cílem je vytvořit pro děti takové prostředí, ve kterém se budou cítit příjemně a budou se rozvíjet a zdokonalovat v potřebných dovednostech s ohledem na jejich individualitu.

MaxMini je vhodným produktem pro celou ČR.

3. MaxClassic© (česká či dvojjazyčná mateřská školka) - Tento produkt je určen dětem ve věku od 3 – 7 let. Výuka probíhá v českém a anglickém či německém jazyce. Cizí jazyk je vyučován rodilým mluvčím 3x - 5x týdně (dle věkové kategorie) v dopoledních blocích. Kombinace sportovně-pohybových, uměleckých a intelektové schopnosti rozvíjejících aktivit.

MaxClassic je vhodným produktem zejména do příměstských zón (satelity) či lokalit se spádovou oblastí min. 50.000 obyvatel (max. 30 min jízdy autem či MHD).

4. MaxActive© (anglická mateřská školka) - Tento produkt je určen dětem ve věku 3 – 7 let. Výuka probíhá pouze v anglickém jazyce (či jiné mutaci). Součástí edukativního plánu je i unikátní kombinace sportovních, uměleckých a intelektové schopnosti rozvíjejících aktivit zaručující bohaté podněty pro rozvoj osobnosti a schopnosti dítěte. Snažíme se, aby si děti pod vedením kvalifikovaného personálu (vč. rodilých mluvčí) přirozeně osvojily lidské hodnoty, hygienické návyky, vybudovaly sebevědomí a rozvíjely svůj potenciál. Díky průměrnému počtu 6 dětí na učitele můžeme zaručit dostatečný individuální přístup a možnost svobodné volby a projevu dítěte v rámci řízených aktivit.

MaxActive je vhodným produktem v lokalitě se spádovou oblastí min. 100.000 obyvatel (max. 30 min jízdy autem či MHD).

5. MaxExclusive© (anglická mateřská školka pro náročnou klientelu) - Tento produkt spojuje prvky jeslí a školky. Toto „pětihvězdičkové předškolní zařízení“ je určeno pro nejnáročnější klientelu a je vlajkovou lodí ve svých spádových oblastech. Tento model funguje na principu sdílení prostor pro různé činnosti v denním, večerním i nočním režimu + všední den/víkend/státní svátky + školní rok/prázdniny. MaxExclusive kombinuje prvky jesliček/školky, volnočasového zařízení, dětského centra pro děti předškolního a školního věku a nabízí místo pro setkávání všech dětí (hlídání dětí, klubovna, kurzy atd.).

MaxExclusive je vhodným produktem pro Prahu, Brno, Ostravu, Plzeň, Olomouc, Liberec, České Budějovice a Hradec Králové.

6. Firemní školka - Tento produkt je vhodný pro společnosti zvažující zřízení vlastního předškolního zařízení. Zadavatel, tj. společnost zaměstnavatele, je franchisantem – nejefektivnější model možné spolupráce. Předností tohoto systému je úspora finančních prostředků a flexibilita (věková struktura a počet dětí, jazyková mutace, skladba školkových aktivit, kvalita služeb, korporátní identita atd.).

7. MaxJunior© (základní škola I. stupně ve 2 jazykových mutacích) - Tento produkt je v přípravě.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.