Kristina Kouřilová

Vážený pane řediteli,

předem bych Vám ráda popřála vše nejlepší do nového roku, hodně zdraví a úspěchů a stále úspěšné školky jako do teď.

Touto cestou bych se ráda omluvila za svoji liknavost ohledně anketních dotazníků, upřímně jsem na ně zapomněla jako na smrt.

I přesto bych chtěla touto cestou vyjádřit svůj názor.

Celkově servis školky v centru je nadstardardní, Lucka i Pavla vycházejí vždycky vstříct, když je nějaký problém s dětmi, řeší jej okamžitě v šatně, stejně jako předávají i pozitivní zpětnou vazbu. O dětech mají přehled a jsou vždy schopné podat hodnocení našich ratolestí. Jsem ráda, že se mohu vždy domluvit na schůzce, pokud potřebuji něco s Luckou probrat. Této možnosti jsem již několikrát využila a rozhodně to byl efektivně využitý čas.

Program škoky je naprosto unikátní - keramika, plavání ve vyhřívaném prostředí, solná jezkyně, knihovna, kanisterapie. To jmenuji pouze minimum toho, co ani my rodiče bychom nebyli schopni pro děti zajistit v takové intenzitě jako Vaše děvčata. Program školky je i pro mě inspirací a často jsme stejný program zopakovali jako rodina.

Nejvíce jako rodič oceňuji letní program. Jsem si vědoma toho, že přes léto, v době tropických teplot, můžete školku krásně zavřít a vůbec se s námi nebavit. Osobně si nedokážu představit, že bych svému zaměstnavateli v létě oznámila, že nebudu tři týdny v kuse chodit do práce, protože je horko a nemá mi kdo hlídat dítě. Proto Vám chci touto cestou moc poděkovat, že pořádáte program u vody.

Myslím, že vrcholem aktivit školky jsou jistě pobyty jak u moře, tak na horách. K tomu nemám co dodat a smekám klobouk:)

Komunikace s novou paní Monikou probíhá dobře, již jsme se s ní potkali v šatně v době cvičného týdnu a je opravdu velmi milá. Velká spokojenost pochopitelně i se Smarandou.

Pokud je potřeba řešit něco organizačního s Vaší paní asistentkou, musím říct, že reaguje na dotazy vždy rychle a vše dokáže jasně vysvětlit. Nemám k ní výhrad.

Závěrem bych jen uvedla, že jsme se školkou naprosto spokojeni, o čemž svědčí i fakt, že máme zaplaceno až do října:) Jsme moc rádi, že nám Lucka neodešla do nově otevírané školky, jak jste jí nabízel, a že i nadále s Pavlínkou tvoří silnou partu a oporu i nám rodičům.

Ještě jednou se omlouvám za nevyplněný dotazník, chápu, že od nás rodičů jste čekali větší účast, stejně jako vy nám nabízíte své služby na vysoké úrovni.

Přeji hezký den,

Kristina Kouřilová

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.