Reference

Vážené maminky a tatínkové, milí rodiče,

nabídka předškolních zařízení je v současné době pestrá. Např. v r. 2004/2005 bylo anglických a jazykových školek v Praze a Středočeském kraji 36. Dnes jich je jen v Praze přes 250. Jak ale poznat, že zařízení, kam své dítě plánujete zapsat, je opravdu tím vhodným zařízením?

Je běžné, že klienti mají různé preference. Někdo volí školku dle dostupnosti, někdo podle ceny, někoho zajímá typ stravy, otevírací doba, ale i např. rodilí mluvčí, kompenzace absencí, kroužky atd. Kvalitu školek mj. určuje doba, po kterou zařízení funguje (čím déle tím lépe). Dále je to fluktuace personálu, úroveň webových stránek, informovanost o školkovém dění, pestrost kroužků, jednotná cena, transparentní platební a cenové podmínky, velikost tříd, počet dětí na učitele a především pak spokojení klienti.

Maxíkova školka se rozhodla Vám zprostředkovat reference svých klientů i obchodních partnerů. Věříme, že pro Vás budou inspirací a dostatečnou zárukou serióznosti naší společnosti a kvality poskytovaných služeb.

Na reference našich obchodních partnerů se můžete podívat ZDE.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.