Rodinné studio Ma.mi

Komplexním vzděláváním dětí od narození se zabývá Rodinné studio (dále jen RS) Ma.mi už 12 let. V prostorách RS Ma.Mi v Řepích může nabídnout dopolední školku s programem pro samotné děti, kulturně-vzdělávací programy pro rodiče s dětmi od 0 - 3 let i pro starší děti bez rodičů. Občas RS Ma.Mi pořádá tématické akce typu party. Dále RS Ma.mi nabízí plavání ve vaničce i v bazénu. Jako cestovní agentura pořádá RS Ma.Mi rodinné dovolené s programem pro celou rodinu a dětské tábory.

RS Ma.Mi spolupracuje s dětskou psycholožkou, kinezioložkou a dětskými lékaři.

RS Ma.Mi není klasickou mateřskou školkou s týdenní docházkou. Je vhodná spíše pro rodiče, kteří mají zájem pouze o částečnou docházku 2x – 3x v týdnu.

Program Sovička pro děti 3 – 6 let, bez rodičů, RS Ma.Mi je zaměřen na rozvoj jednotlivých výchovných složek. Děti by se zde hravou formou měly naučit základy výtvarné výchovy, literární a jazykové výchovy, rozvoj poznání, matematické představy, hudební výchovy, tělesné výchovy. Cílem tohoto programu v RS Ma.Mi je usnadnit dětem vstup do většího kolektivu a umět navazovat přátelské vztahy se svými vrstevníky.

Děti se do školky Ma.Mi scházejí dle rozvrhu s možností volby kolikrát týdně program navštíví (možnost 3x týdně).Anglická školka - 2-6 let, bez rodičů

Anglická školka pro děti 2 – 6 let, bez rodičů, má v RS Ma.Mi pouze 3hodinový program 1x týdně. Jedná se o kombinovaný program vedený v anglickém jazyce. (Jednu hodinu vede rodilý mluvčí a další dvě hodiny vede lektor AJ). Maximální počet je 10 dětí na dva lektory, kteří dodržují individuální přístup ke každému z nich.

Výuka v RS Ma.Mi probíhá pomocí hudební, výtvarné, tělesné a dramatické výchovy, formou hry. Básničky, písničky, pohádky, výtvarné aktivity, divadlo, pohyb - děti si ani neuvědomí, že se něčemu učí a výsledky jsou překvapivé.Vážené maminky a tatínkové, rádi byste zapsali své dítě do školky Ma.Mi či některé jiné školky nebo jesliček? Máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@maxikovaskolka.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.