Školka a jesle Horoušany

V obci Horoušany se nachází pouze jediná školka a to Mateřská škola Horoušany, ale žádné jesle. Jedinou státní školka Horoušany je Mateřská škola Horoušany . Školka Horoušany disponuje 2 třídami. Ve školce Horoušany jsou přednostně umisťovány děti s trvalým bydlištěm v obci Horoušany. Jesle Horoušany obec nemá v plánu zprovoznit.

Ve spádové oblasti školky Horoušany naleznete několik alternativ pro umístění dětí předškolníhověku, a to včetně jeslí. Jedná se o zajímavý jev, který je doprovázen pestrou a velmi kvalitní nabídkou jesliček i školky. Rádi byste více informací, kontaktujte nás.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.