Školka a jesle Květnice

Školka Květnice byla obcí přislíbena, ačkoli k její realizaci prozatím nedošlo. Školkou Květnice proto nedisponuje. Školka Květnice měla být postavena již v roce 2002. Jesle Květnice obec v plánu nemá. Přímo ve Květnici se nachází školka Květnice Kvítko a školka Květnice Školička Květinka.

Ve spádové oblasti školky Květnice naleznete několik alternativ pro umístění dětí předškolního věku. Jedná se o zajímavý jev, který je doprovázen pestrou a velmi kvalitní nabídkou jesliček i školky. Rádi byste více informací, kontaktujte nás.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.