Školka a jesle Sibřina

Děti, které chtějí navštěvovat školku Sibřina mají pouze jedinou možnost a to státní školka Sibřina. Do této školky jsou přednostně přijímány děti s trvalým pobytem v Sibině nebo ve spádových obcí.

Ve spádové oblasti školky Sibřina, naleznete několik alternativ pro umístění dětí předškolního věku, a to včetně jeslí. Jedná se o zajímavý jev, který je doprovázen pestrou a velmi kvalitní nabídkou jesliček i školky. Rádi byste více informací, kontaktujte nás.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.