Školka a jesle Tuklaty

V obci Tuklaty se nachází několik alternativ pro hlídání dětí, ale žádné jesle. Jedinou státní školkou v Tuklatech je Mateřská škola Tuklaty . Školka Tuklaty disponuje 2 třídami. Ve školce Tuklaty jsou přednostně umisťovány děti s trvalým bydlištěm v obci Tuklaty. Jesle Tuklaty obec nemá v plánu zprovoznit.

Ve spádové oblasti školky Tuklaty naleznete několik alternativ pro umístění dětí předškolníhověku, a to včetně jeslí. Jedná se o zajímavý jev, který je doprovázen pestrou a velmi kvalitní nabídkou jesliček i školky. Rádi byste více informací, kontaktujte nás.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.