Školka a jesle Újezd nad Lesy

V obci Újezd nad lesy se nachází několik alternativ pro umístění dětí předškolního věku. Školka Újezd nad Lesy Sluníčko je součástí základní školy Újezd. Školka Újezd nad Lesy Sluníčko se nachází na adrese Polesná 1690. Škloka Újezd nad Lesy Sedmikráska je též státní zařízení pro děti předškolního věku. Školka Újezd nad Lesy Sedmikráska se nachází na adrese Lišická 1502. Školka Újezd nad Lesy MŠ Rohožník se nachází na adrese Žárovnická 1553 a jedná se také o státní zařízení. Posledním státním zařízením pro umístění dětí předškolního věku je Školka Újezd nad Lesy je 1. MŠ Újezd nad Lesy. Naleznete ji na adrese Četnická 2222.

Jesle Újezd nad Lesy nemá obec v plánu, ale je zde možnost umístit dítě do některého ze soukromých zařízení jesle Újezd nad Lesy. Rádi byste více informací, kontaktujte nás.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.