Školka ABC Academy

Školka ABC Academy se hrdě hlásí ke Komenského „Škola hrou“. Jedná se o školku anglickou. Školka ABC Academy využívá možnosti nedirektivní výuky, která podporuje rozvoj osobnosti všech malých školáčků. Výuka ve školce ABC Academy je prokládána pestrým programem.

Ve školce ABC Academy se Vaše ratolest naučí více než jen anglický jazyk. Následovat bude zpěv, flétna, tanec, jóga, malování, keramika a další. Mimo jiné se Vaše děťátko může zúčastnit školkou ABC Academy pořádaných výletů, a to jak do ZOO, tak také na hory.

Vážené maminky a tatínkové, zajímá Vás více o předškolní výchově a vzdělávání? Zajímá Vás, jak Vaše dítě bude reagovat v cizojazyčném prostředí? Rádi byste se dozvěděli více o nabídce předškolních zařízeních ve Vašem okolí? Anebo máte zájem provozovat vlastní školku? Neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi poradíme: reditel@maxikovaskolka.cz, 776 22 44 55.

Webové stránky: www.abcacademy.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.