Školka Ámosek

Soukromá školka Ámosek – celodenní péče o děti od 2 do 6 let – je školka s více pobočkami. Školka Ámosek vznikla na základě zkušeností, rad a doporučení psychologa prof. Zdeňka Matějčka a také v souladu s názory Jana Ámose Komenského, jenž podnítily výběr názvu školek Ámosek.

V současnosti fungují v Praze a jejím blízkém okolí celkem 3 školky Ámosek, a to konkrétně v Praze – Východ Bašť, v Roztokách u Prahy a na Praze 6 – tato školka nově nabízí i možnost využití jesliček pro děti mezi prvním a druhým rokem věku. Školky Ámosek sídlí v rodinných domech s vlastní zahradou.
Do školek Ámosek jsou přijímány děti ve věku od 2 do 6 let. O děti pečují lektorky, které mají potřebné vzdělání a praxi s dětmi této věkové kategorie. Ředitelkou školek Ámosek je pí Ivana Hrubešová.

Kromě standardního programu nabízí školky Ámosek i aktivity jako návštěvy solné jeskyně a muzeí, divadel a výstav, ale i například různé hry na prohlubování vztahů, spolupráce, komunikace a tvořivosti. Ve školce Ámosek v Praze 6 mají rodiče možnost využít večerní a noční hlídání dětí.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .


webová stránka školky: www.amosek.info

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.