Školka Bead School

Ve školce Bead School se setkáte s pedagogy z Velké Británie a USA, kteří zastávají jednotný názor, že je důležité s dětmi jednat s láskou, pracovat na jejich sebedůvěře a dbát na individualitu každého dítěte.

Bead School dává možnost rozvíjet osobnost dětí mnoha činnostmi – jógou, kreslením, plaváním, hraním na flétnu, zpíváním. Každou zimu školka Bead School vyjíždí na hory, kde děti lyžují a sáňkují. Třikrát až čtyřikrát do měsíce přijde řada na speciální akce. Jedná se o tematické výlety a oslavování českých a anglických (amerických) svátků.

Vize školky Bead School spočívá v tom, že zábavnou formou dětem připravují a zprostředkovávají mnoho podnětů, které přirozeně rozvíjejí jejich slovní zásobu, aniž by děti samy poznaly, že se učí.

Webové stránky: www.beadschool.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.