Školka Dolní Počernice

Mateřská školka Dolní Počernice (DUHA) funguje pod záštitou Městské části Prahy 9. Třídy broučků, hvězdiček, kvítek a sluníček čekají zejména na dolnopočernické děti ve věku od 3 do 6 let.

Prostory školky Dolní Počernice nejsou umístěny v bezprostřední blízkosti frekventovaných silnic a tak i na zahradě, či verandě děti mohou načerpat něco čerstvého vzduchu. Jehličnaté a listnaté stromy dodávají pocit pobytu v příjemném přírodním prostředí. V dobách prudkého slunce stromy nabízejí ve školce Dolní Počernice konejšivý stín, kde se malí školáčci rádi uhnízdí a vydechnou.

Celková kapacita školky Dolní Počernice je 100 dětí. 4 třídy po 25 dětech, které jsou rozděleny podle věku tak, aby ve třídě byly děti se svými vrstevníky a vzájemně mohly odpozorovávat své pokroky a inspirovat se.

Mateřská školka DUHA v Dolních Počernicích nabízí adaptační program pro děti, které do školky nastupují. V případě jakýchkoliv problémů při nástupu je možnost situaci řešit se specializovanými centry, s kterými školka spolupracuje.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o českém či cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste doporučení na chůvu či au-pair? Anebo byste si rádi vyzkoušeli, jak Vaše dítě reaguje např. na cizojazyčné prostředí v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.