Školka Happy Hippos

Komunikace ve školce Happy Hippos je v anglickém jazyce, ale ne výhradně. V případě nejmladších je možná také komunikace v jazyce českém.

Školka Happy Hippos dveře otevírá veškerým kulturám a národnostem, pakliže jsou ony otevřené jejich programu a zvládnou komunikaci alespoň v jednom z těchto jazyků.

Happy Hippos nabízí 20 míst. Děti jsou podle věku rozděleny do dvou tříd, kde se jim věnuje rodilý mluvčí, který v takto malém kolektivu může dbát na individualitu dětiček. V menším kolektivu si děti lépe zvykají, neboť po relativně krátké době poznají všechny své spolužáky a mezi známými tvářemi se přirozeně cítí lépe a bezpečněji. Ve skupince nejmladších je dále jeden český pedagog, který pomáhá při počátečním dorozumívání v anglickém jazyce.

Dvakrát do měsíce pořádá školka Happy Hippos půldenní výlety. Slaví české i anglické svátky – všechny ty, u kterých se dá užít spoustu zábavy. V nabídce také přetrvávají organizované výlety pro rodiče s dětmi.

Webové stránky: www.happyhippos.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.