Školka Hostavice

Školka Hostavice s branami otevřenými dokořán nabízí ve svém okolí celou řadu alternativ, kam umístit dítě předškolního věku. Nabízí se nejen české, ale i jiné jazykové mutace s celou řadou zajímavých programů či aktivit. Školka Hostavice je vzhledem ke své lokalitě velmi dostupná; výhodnější pozicí ovšem disponuje Mateřská školka v Jahodnici.

Mateřská školka Hostavice čítá 3 třídy. 2 třídy se nacházejí v prostorách školky Na Jahodnici a to třída včelek a třída motýlků. Tyto dvě třídy poskytnou místo 27 dětem. Poslední třídu nalezneme v prostorách Osické školky a to třídu broučků s kapacitou 25 dětí.

Třídy školky Hostavice jsou věkově smíšené, což znamená, že se v nich nachází děti od 3 do 6 let. A tak se mladší děti mohou nechat motivovat pokroky, které dělají děti starší. To mnohé z nich motivuje k „dynamičtějšímu“ psychickému, ale také fyzickému vývoji.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o českém či cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste doporučení na chůvu či au-pair či sháníte místo v jeslích? Anebo byste si rádi vyzkoušeli, jak Vaše dítě reaguje např. na cizojazyčné prostředí v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.