Školka Jahodnice

Školka Jahodnice zahájila svůj provoz již v roce 1985, kdy jejími branami mohly proudit děti od 3 let věku do 2 tříd. Třídy školky Jahodnice „včelek“ a „motýlků“ vedou kvalifikované paní učitelky. Tyto 2 třídy školky Jahodnice mají kapacitu pro 27 dětí. Třídy školky Jahodnice jsou věkově smíšené - pro děti od 3 - 6 let. Starší děti školky Jahodnice mohou motivovat ty menší a tím je stimulovat k lepším výkonům, což je jednou z výhod věkově smíšených tříd.

Ve spádové oblasti školky Jahodnice naleznete několik alternativ pro umístění dětí předškolního věku, a to včetně jeslí. Jedná se o v Praze pozoruhodný jev, který je doprovázen pestrou a velmi kvalitní nabídkou jesliček i školky. Rádi byste více informací, kontaktujte nás.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o českém či cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste doporučení na chůvu či au-pair či sháníte místo v jeslích? Anebo byste si rádi vyzkoušeli, jak Vaše dítě reaguje např. na cizojazyčné prostředí v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.