Školka KinderGarten Újezd nad lesy

Školka KinderGarten Újezd nad Lesy je v provozu od r. 2008. Školka KinderGarten Újezd nad Lesy funguje na bázi franchisové spolupráce s centrálou společnosti KinderGarten. Školka KinderGarten Újezd nad Lesy navozuje anglofonní prostředí.

Školka KinderGarten Újezd nad Lesy je pro děti od 2 let. Přirozené a harmonické prostředí děti stimuluje k bezproblémovému přístupu k anglickému jazyku.

Při zápisu ve školce KinderGarten Újezd nad Lesy můžete dle vlastního uvážení volit mezi programem „All Inclusive“, který zahrnuje veškeré vedlejší poplatky a programem „Standard“. Např. výše školného pro celodenní program All Inclusive, zahrnující vše potřebné pro docházku dítěte do školky, činí 17.995,- Kč.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz .

Webové stránky: www.kindergarten.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.