Školka Klánovice

Mateřská školka Klánovice otevírá své brány dětem, které zde chtějí najít své útočiště, když zrovna maminka s tatínkem budou v práci, nebo prostě jen z toho důvodu, aby zde děti navázaly první přátelství a sociální vztahy vůbec.

Školka Klánovice se nachází ve velmi příjemném prostředí vhodném právě pro provoz materřské školky. Školka Klánovice je příspěvkovou organizací. Zřizovatelem školky Klánovice je Městská část Praha – Klánovice. Ředitelkou školky Klánovice je k 1. září 2010 pí Hana Fišerová.

Klánovická školka má pro každý ročník specifický denní program, který je uzpůsobený k tomu, aby rozvíjel určité dovednosti a vjemy, které jsou právě v té době příhodné rozvíjení.

V momentu, kdy se rozhodnete umístit své dítě do mateřské školky Klánovice, je nutno absolvovat takzvaný adaptační program, který si bere za cíl co nejpříjemnější začlenění dítěte do programu mateřské školky. Jde o postupné zvykání si na prostředí a to zprvu i s doprovodem rodičů.

Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o českém či cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě reaguje např. na cizojazyčné prostředí v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 773 11 22 44 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.