Anglická školička Kryštof

Anglická školička Kryštof je součástí Kolumbus Language Club, který zahrnuje mateřskou školku s výukou angličtiny, kurzy angličtiny pro děti ve věku 6 - 18 let a kurzy angličtiny pro dospělé.

Školka Kryštof nabízí, podobně jako např. Maxíkova jazyková školka, výuku anglického jazyka v dopoledním bloku, odpoledne si mohou rodiče zvolit, v jakém jazyce budou kroužky vedeny. Provozní doba školky Kryštof je 8.00 – 17.00 h. Minimální docházka v Kryštofově školce jsou dvě dopoledne týdně (8.00 – 13.00 h). Bezpečnost dětí ve školce Kryštof patří mezi priority.

Další aktivitou školky Kryštof je SUNNY SUMMER CAMP probíhající v červenci po dobu tří týdnů. Pečlivě volený program školky Kryštof pro tuto aktivitu je příslibem smysluplně a zajímavě stráveného léta. V zimě pořádá anglická školka Kryštof WINTER CAMP, který se koná v lednu a kombinuje lyžování a angličtinu.Vážené maminky a tatínkové, máte zájem o bližší informace o cizojazyčném vzdělávání dětí předškolního věku? Rádi byste si vyzkoušeli, jak Vaše dítě na cizojazyčné prostředí reaguje v rámci např. zkouškového dopoledne zdarma? Anebo hledáte pracovní uplatnění v pedagogickém prostředí? Neváhejte kontaktovat Asociaci předškolního vzdělávání, o.s., a my Vám rádi poradíme na tel.: 776 22 44 55 nebo e-mailové adrese: info@apvz.cz.


webová stránka školky: www.klckrystof.cz/

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.