Školka Monty

Pražská pobočka školky Monty nabízí výuku anglického jazyka ve skupinkách v počtu pěti dětí, což výrazně zvyšuje efektivitu a možnosti plnění jednotlivých potřeb každého dítěte.

Tyto skupinky vede vysoce kvalifikovaný personál, který prochází kurzy a školeními. Příjemně překvapí, že se zde nachází také muži, jako pedagogové.

Školka Monty nabízí program Mimi Montíci, který se specializuje na děťátka ve věku od jednoho do tří let. Druhým programem je Montíci, který je věnován dětem od tří do šesti, popřípadě sedmi let.

Koncept Monty – co nejblíže „napodobuje“ prostředí, které vzniká v domácnosti při soužití anglického a českého jedince. Děti komunikují vždy s jedním mužem a jednou ženou a to tak, že s jedním z nich pouze česky a s druhým anglicky.

Webové stránky: www.monty-skolka.cz

Chci poslat poptávku
Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.